logo-pitchmaster-4

Oferujemy produkty od współpracujących z nami wiodących firm z Irlandii i EU, posiadających wieloletnie doświadczenie w obsłudze nowoczesnych nawierzchni boisk sportowych i pól golfowych.

Pomagamy naszym klientom tworząc dla nich precyzyjne programy nawożenia uzyskując na płytach boisk sportowych wysokie efekty jakościowe i wizualne.

Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości angielskich nawozów wieloskładnikowych występujących w formie granulatu, w płynie i rozpuszczalnych w wodzie korzystnie wpływających na przyrost masy zielonej.
Produkty mają zastosowanie na najwyższej klasy boiskach sportowych i polach golfowych, chroniąc murawy przed występującymi zmiennymi warunkami pogodowymi w ciągu roku.

Wprowadzając na rynek polski nawozy firmy Headland oraz farby i markery firmy Vitax dostarczamy naszym klientom produkty, których jakość działania i efekty wizualne długo utrzymują się na naturalnych nawierzchniach sportowych.

Służymy naszym klientom wiedzą techniczną, odnośnie zarządzania w sposób efektywny sportowymi nawierzchniami trawiastymi i w tym celu w ofercie naszej firmy przeprowadzamy w Anglii bezpłatnie badania zasobności gleb boisk sportowych w składniki odżywcze, aby zawsze mieć pewność uzyskania bardzo dobrych efektów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również naturalny biodegradowalny odmrażacz Eco Ice-Melt mający zastosowanie w okresie zimowym, likwidujący lód i śnieg na parkingach, schodach i podjazdach ładunkowych oraz Algo Clear – profesjonalny środek świetnie czyszczący: tarasy, dachy, elewacje usuwający z nich mchy i algi.